≡ Menu
Úvodní strana » v DDM to žije » SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI DDM STRAKONICE
 SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI DDM STRAKONICE
 INFORMACE ZE STAVBY

16.08.2017/Strakonice

20862463_10209828346811509_693488375_o.jpg

Poslední týden v červenci vyrostlo okolo budovy DDM Na Ohradě lešení a odstartovaly stavební práce na snížení energetické náročnosti. Odborná firma provedla odstranění boletických panelů a připravuje se vyzdění obvodového pláště. Stavební práce jdou podle plánu a nové prostory by měly být do konce září přístupné dětem a zájmové činnosti, které v budově probíhají.
SEN_DDM_ST_PROPAGACE.jpg
 
01.10.2017 - Strakonice
 
Budova DDM Na Ohradě prochází v těchto měsících náročnou rekonstrukcí a všichni se těšíme na uvedení budovy do provozu. Informace o rekonstrukci a zahájení činnosti jsme shrnuli v několika bodech.
 
Jaké práce jsou hotové?
V první etapě proběhla rekonstrukce elektroinstalací a proměnou prošla polytechnická učebna a keramický ateliér. Druhá etapa přinesla zahalení budovy do modrého "kabátu". Odborná firma odstranila obvodové zdi obsahující azbest a proběhla výměna oken v přízemních prostorech.
 
Jaké práce finišují?
Finišuje stavba obvodového pláště, do kterého budou osazena nová okna, probíhají výmalby prostor, výměna podlahových krytin, oprava topné soustavy a servis vzduchotechniky.
 
Kdy začnou kroužky a kurzy?
Kroužky probíhající v Centru ekologické výchovy Podskalí, ve fitness klubu v Ellerově ulici a na pronajatých sportovištích postupně startují. Začínají také některé hudební, jazykové a výtvarné kroužky v náhradních prostorech. Ostatní kroužky, hlavně technické a taneční budou postupně zahájeny začátkem listopadu a jejich školné bude úměrně sníženo. Podrobné informace o každém kroužku najdete na webu:
S rodiči, kteří podali přihlášku, jsme v kontaktu prostřednictvím emailu a telefonu.
 
Jaké stavební práce budou následovat?
Jakmile budou předány vnitřní prostory a zahájena činnost uvnitř budovy, následuje kompletní zateplení objektu. Tyto práce budou probíhat za provozu, ale pouze z lešení a již neomezí činnost učeben a kanceláří. Výsledkem bude moderní a energeticky nenáročná budova, opravená nejen z venku, ale i z velké části uvnitř.
 
Děkuje za trpělivost a pochopení při postupném zahájení kroužků. Rekonstrukce se blíží do finále a pak budeme moci nabídnout svou činnost v plném rozsahu. O radu či pomoc kontaktujte pracovníky DDM prostřednictvím telefonu nebo emailu, budou s vámi v kontaktu, předají informace a dohodnou rozvrhy. Vy ostatní sledujte webové stránky a přijďte nás v listopadu navštívit.
 
A jak to v září vypadalo za modrou plachtou?

logo.png

atr512i47b.jpg