≡ Menu
Úvodní strana » Letní tábory 2020

Tábory a letní činnost 2020

AKTUÁLNĚ:
Lékařské potvrzení pro pobytové tábory musí být vystaveno v roce 2020

Od 8. června je - dle uvolňovacích opatření - možné pořádat zotavovací akce pro děti, včetně letních pobytových a příměstských táborů. Pokud budeme schopni požadovaná hygienická a bezpečnostní opatření na jednotlivých táborech dodržet, námi organizované tábory budou. Tábory se řídí platnou legislativou, a to především v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví dětí a toto standardně dodržujeme.

  • Prosíme rodiče, aby si vyzvedli přihlášku, nebo požádali o její zaslání. Spolu s přihláškou je třeba provést platbu nejpozději do 31. května 2020.
  • V případě, že by se situace v ČR zhoršila a tábor by nebylo možné uskutečnit (rozhodnutí Vlády ČR, MZČR apod.), případně pokud nebudeme schopni nové nadstandardní hygienické požadavky splnit, budeme Vás neprodleně informovat a účastníkům bude vrácena celá platba zpět.
  • Pokud jste se už nyní rozhodli, že dítě na tábor nepošlete a budete chtít z táborové databáze odhlásit, informujte nás prosím o této skutečnosti neprodleně (nejpozději do 31. května 2020), ať Vaše místo můžeme nabídnout jiným zájemcům, jelikož je o tábory mimořádný zájem a jsou obsazeny. Děkujeme.
Ikona_PT_2.jpg
Ikona_LDT_1.jpg
leto2020.jpg

DDM Strakonice organizuje ve školním roce 2019/2020 čtyři turnusy letních pobytových táborů na turistické základně Zálesí u Vacova. Na své si přijdou i zájemci o příměstské tábory, které mají základnu v Centru ekologické výchovy Podskalí, v odborných učebnách, nebo v areálu bývalé školky v Ellerově ulici.