≡ Menu
Úvodní strana » Letní tábory 2020
Ikona_LDT_1.jpg Ikona_PT_2.jpg
 
Závazné přihlášky na příměstské tábory:
► Připravujeme elektronickou verzi přihlášky, kterou budeme zájemcům distribuovat prostřednictvím e-mailu, který využili při registraci dítěte na tábor.
► Vzhledem k platným opatřením žádáme rodiče, aby toto respektovali.
► V případě potřeby bude možné k přihlášení využít i tištěný formulář přihlášky, který si vyzvednete, jakmile to situace dovolí.
► O organizačních záležitostech komunikujte prostřednictvím e-mailu a telefonních čísel, které jsou uvedené u každého z táborů.
 
Závazné přihlášky na pobytové tábory:
► Pokud máte přihlášku rezervovanou přes e-mail a potvrzenou pracovníkem DDM, není v této složité situaci třeba chvátat - přihlášku stejně musí potvrdit lékař a toto lze vyřešit, jakmile se situace souvisejících se šířením viru COVID-19 uklidní.
► O organizačních záležitostech komunikujte prostřednictvím e-mailu a telefonních čísel, které jsou uvedené u každého z táborů.

DDMAKT002020
Jak na to?
  1. Vyberte druh a termín tábora
  2. e-mail: tabory@ddmstrakonice.cz 
  3. do textu emailu uveďte: termín tábora+jméno+kontakt
  4. Příměstské tábory jsou ve Strakonicích a Vodňanech, prosíme o informaci, v jakém městě chcete tábor využít?
  5. vyčkejte na potvrzení volného místa
  6. rezervace na jiné e-mailové adresy zaměstnanců nebudou akceptovány

DDM Strakonice organizuje ve školním roce 2019/2020 čtyři turnusy letních pobytových táborů na turistické základně Zálesí u Vacova a ozdravný pobyt v Chorvatsku. Na své si přijdou i zájemci o příměstské tábory, které mají základnu v Centru ekologické výchovy Podskalí, v odborných učebnách, nebo v areálu bývalé školky v Ellerově ulici.