≡ Menu
Úvodní strana » v DDM to žije » Táborová činnost DDM Strakonice finišuje

Táborová činnost DDM Strakonice finišuje

15.8.2017/Strakonice
marekprihodacz-woodland402.jpg
V sobotu 12. srpna uzavřel sezonu pobytových táborů Woodland Dance Camp 2017. Tento tanečně pohybový tábor byl jeden ze čtyř, který DDM Strakonice na své turistické základně Zálesí u Vacova každoročně pořádá. Tématy táborů letošního léta byly celotáborové hry inspirované cestováním, Harry Potterem, Nekonečným příběhem a tradiční "Můj první tábor". V srpnu využijí táborovou základnu zájmové a sportovní spolky formou soustředění. Závěr prázdnin bude patřit dětem z vodňanského DDM, který kombinovanou formou spojí příměstský tábor s pobytem na Zálesí.
marekprihodacz-woodland410.jpg
Příměstské tábory patří mezi oblíbené letní táborové aktivity. V Centrum ekologické výchovy Podskalí proběhly dva turnusy motivované vikingy a lidovými tradicemi. Plně naplněny byly také ozdravné pobyty u moře v Chorvatsku a Řecku.
Děti se ještě mohou těšit na gymnastický příměstský tábor a Filmový tábor "Od scénáře po střih", které proběhnou v druhé polovině srpna. Nezahálí ani naše pobočka DDM Vodňany, která o prázdninách nabídla šest turnusů příměstských táborů a momentálně probíhá čtvrtý.

marekprihodacz-woodland411.jpg

Statistika léta 2017:
 4 letní dětské tábory, 2 ozdravné pobyty v zahraničí, 
13 příměstských táborů,
táborových aktivit využilo téměř 600 dětí.